Projekt

Strona kontaktowa z mapą Polski


Nierzadko zachodzi potrzeba dodania na stronie kontaktowej mapy z zaznaczonymi regionami (np województwami) aby uzależnić wyświetlania różnych informacji od tego, jaki region (województwo) zostanie na mapie zaznaczony.

Przykładowo, mapa interaktywna podświetla dane województwo po najechaniu na nie kursorem myszy. Zamiast wpisywać w polu formularza nazwę województwa lub wybierać je z listy, wystarczy kliknąć w polu danego województwa na mapie aby informacja o tym przeniosła się do właściwego pola formularza. Może to oznaczać np, że osoba kontaktująca się zamieszkuje w danym regionie.

Ewentualnie może też być tak, że aby skontaktować się z firmą, mającą swoje oddziały w każdym województwie, wymagane jest wysłanie wiadomości do konkretnego oddziału - wówczas zaznaczając na mapie konkretne województwo (poprzez kliknięcie na nim) nazwa tego województwa przeniesie się automatycznie do pola formularza kontaktowego co w efekcie spowoduje, że wiadomość zostanie wysłana do konkretnego oddziału gdyż dotyczy ona tego właśnie oddziału firmy.

Jeszcze inny przykład, polega na tym, że podświetlenie lub zaznaczenie danego województwa powoduje wyświetlenie informacji o oddziale firmy, znajdującym się w danym województwie oraz takich danych jak: nazwisko osoby kontaktowej, numer telefonu, a nawet fotografii.

Istnieje wiele użytecznych rozwiązań z zastosowaniem mapy Polski na stronie kontaktowej.

Niezależnie od funkcjonalności takiego rozwiązania ma ono także walor estetyczny.

Poniżej przykładowe zrzuty ekranu strony kontaktowej z mapą Polski:

 

Przykład 1:

 

strona kontaktowa z mapą

 

Przykład 2:

 

strona kontaktowa z mapą

Osoby zainteresowane otrzymaniem od nas takiej strony kontaktowej z mapą - prosimy o kontakt z nami.

Można również zlecić nam napisanie dowolnego innego programu, aplikacji, serwisu, strony itp.

Zapraszamy do współpracy!