Usługi informatyczne - Polska

Usługi i produkty, na zamówienie


Oferta naszej firmy skierowana jest do klientów, którzy potrzebują jednorazowo lub w trybie ciągłym korzystać z usług programistów komputerowych, projektantów stron internetowych i innych specjalistów z branży IT.

Główna działalność firmy LANFORM to programowanie na zlecenie.

Wykorzystujemy najnowsze i najbardziej efektywne technologie. Współpracujemy z najlepszymi w kraju specjalistami rynku IT. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności by zapewnić najwyższą jakość produktów i usług.

W zakres usług i produktów wchodzą:

W przypadku zainteresowania naszymi usługami prosimy o kontakt.

 

Zasady korzystania

Poniżej zostały wyspecyfikowane zasady korzystania z naszych usług.

Usługi LANFORM to głównie tworzenie programów komputerowych na zlecenie, modelowanie rozwiązań dla biznesu, szkolenia i kursy informatyczne.

Naszymi klientami są najczęściej małe oraz średniej wielkości firmy a także osoby indywidualne.

W odniesieniu do tzw zleceń drobnych zasady zamawiania programów są następujące:

 • korzystając z formularza zamówienia lub zakładki Kontakt z nami przesyłasz wiadomość, w której przedstawiasz szczegóły implementacji programu/zlecenia (główny temat oraz jego opis / im więcej szczegółów tym lepiej/)
 • jeśli zależy ci na kodzie źródłowym dobrze jest zaznaczyć z jakiej wersji języka korzystasz /jaka jest wersja kompilatora - występują tutaj drobne różnice/
 • W odpowiedzi otrzymujesz wiadomość zwrotną z przedstawionymi warunkami realizacji / termin i cena /
 • W przypadku akceptacji warunków podanych w e-mail'u, wpłacasz drobną zaliczkę na podane konto, i w tym momencie rozpoczyna się realizacja zlecenia (w przypadku większych projektów zaliczka nie jest wymagana - podpisywana jest wówczas umowa, która reguluje wszystkie zasady /prawa i obowiązki obu stron/ ).
 • W przypadku ewentualnych pytań możesz skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się tutaj.
 • Wpłacając zaliczkę w polu tytuł przelewu należy wpisać nazwę programu, swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy- w celu łatwiejszej identyfikacji wpłacającego.
 • W trakcie realizacji zlecenia pozostajemy w stałym kontakcie z klientem (poprzez e-mail, telefon, Skype itp).
 • Po ustalonym czasie otrzymujesz /poprzez pocztę elektroniczną/ zamówiony program.

W przypadku większych zleceń, tj o wartości min. 1500 zł, warunki realizacji zlecenia zawsze ustalane są indywidualnie i spisywane w formie umowy.

W przypadku krótkich, kilkudniowych terminów realizacji, po zamówieniu programu i uzgodnieniu warunków należy przesłać potwierdzenie dokonania wpłaty uzgodnionej kwoty.

Aby nie dochodziło do nieporozumień należy dokładnie zaznajomić się z zasadami realizacji zleceń. Określając termin w jakim klient oczekuje otrzymać dany program (projekt, aplikację itp), powinna być uwzględniana kilkuetapowa procedura, w ramach której :

 • wpłata zaliczki upoważnia do otrzymania fragmentu projektu, aplikacji itp, a nie całości zamówienia
 • pełny program (projekt, aplikację, skrypt itp) wysyłamy dopiero po całkowitym uregulowaniu płatności, oznacza to, iż rozliczanie zleceń odbywa się w formie przedpłat a nie na kredyt (tj. wykonanie danego fragmentu poprzedzone jest wpłatą określonej kwoty za dany fragment programu)
 • po wpłaceniu kolejnej lub ostatniej raty należy uwzględnić czas potrzebny na wykonanie danego etapu. Jak wynika z tego oraz poprzedniego punktu, pracę nad danym etapem rozpoczynamy dopiero po jego opłaceniu.
 • przyjmujemy pięciodniowy tydzień pracy (pomijamy dni wolne: weekendy, święta itp).

W trakcie realizacji zlecenia pozostajemy cały czas w kontakcie i na bieżąco wprowadzamy sugerowane poprawki. Zakres naszych usług gwarantuje pomoc od początku do końca projektu bądź tylko na wybranym etapie.

Każdy program pisany jest indywidualnie pod bezpośrednie zamówienie. Gwarantujemy najlepszą jakość programu, projektu lub skryptu przy konkurencyjnie niskich cenach, zastrzegamy jednocześnie, iż nie bierzemy odpowiedzialności za konsekwencje związane z jego wykorzystaniem. Nie odpowiadamy za brak wiedzy użytkownika z zakresu potrzebnego do uruchomienia i właściwego przetestowania programu-projektu-skryptu.

W przypadku tworzenia oprogramowania obsługującego specyficzny typ urządzenia, wymagana jest ścisła współpraca ze zleceniodawcą, użytkownikiem danego urządzenia, w celu właściwego uzgodnienia i skonfigurowania protokołu wymiany danych i innych parametrów.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.